Lins bus station

Buses from Lins

Address:

Contact:

Lins


Bus Tickets from Lins

Departure Duration Destination Bus Company Class Price Per Person
05h30 2h 15min Marilia (SP) Viação GUERINO SEISCENTO Suburbano USD 5.00
07h30 2h Marilia (SP) Viação GUERINO SEISCENTO Suburbano USD 5.00
09h40 2h 20min Marilia (SP) Viação GUERINO SEISCENTO Suburbano USD 5.00
10h30 1h 30min Marilia (SP) Viação GUERINO SEISCENTO Executive USD 8.33
12h00 2h Marilia (SP) Viação GUERINO SEISCENTO Suburbano USD 5.00
14h00 2h 15min Marilia (SP) Viação GUERINO SEISCENTO Suburbano USD 5.00
16h00 2h Marilia (SP) Viação GUERINO SEISCENTO Suburbano USD 5.00
16h30 1h 30min Marilia (SP) Viação GUERINO SEISCENTO Executive USD 8.33
18h00 2h 10min Marilia (SP) Viação GUERINO SEISCENTO Suburbano USD 5.00
20h00 1h 30min Marilia (SP) Viação GUERINO SEISCENTO Rod Convenc USD 8.33
22h30 1h 29min Marilia (SP) Viação GUERINO SEISCENTO Executive USD 8.33
23h59 1h 31min Marilia (SP) Viação GUERINO SEISCENTO Executive USD 8.33