Cometa bus ticekts from Sao Paulo (tiete) to Curitiba

Cometa bus tickets

1
Itineraries
2
Seats
3
Payment
FILTER RESULTS BY:
Company
Class
Brazil Bus Tickets
Sao Paulo (tiete) (SP) Curitiba (PR)
Imagem TrechoViagem Ida
Viação COMETA
Departure: 00H20 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Semileito Premium
Arrival: 06H30 Curitiba (PR) Duration: 6h 10min
USD 30.00
Viação COMETA
Departure: 00H20 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Leito Cama
Arrival: 06H30 Curitiba (PR) Duration: 6h 10min
USD 63.33
Viação COMETA
Departure: 07H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Conventional
Arrival: 13H00 Curitiba (PR) Duration: 6h
USD 32.54
Viação COMETA
Departure: 09H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Executive
Arrival: 15H45 Curitiba (PR) Duration: 6h 45min
USD 24.00
Viação COMETA
Departure: 09H29 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Semileito Premium
Arrival: 15H29 Curitiba (PR) Duration: 6h
USD 25.00
Viação COMETA
Departure: 09H29 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Leito Cama
Arrival: 15H29 Curitiba (PR) Duration: 6h
USD 53.33
Viação COMETA
Departure: 11H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: 1 Classe Gtv
Arrival: 17H30 Curitiba (PR) Duration: 6h 30min
USD 53.33
Viação COMETA
Departure: 11H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Gtv Semileito Service
Arrival: 17H30 Curitiba (PR) Duration: 6h 30min
USD 30.00
Viação COMETA
Departure: 11H30 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Leito Cama
Arrival: 18H00 Curitiba (PR) Duration: 6h 30min
USD 53.33
Viação COMETA
Departure: 11H30 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Semileito Premium
Arrival: 18H00 Curitiba (PR) Duration: 6h 30min
USD 16.66
Viação COMETA
Departure: 13H30 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Executive
Arrival: 20H15 Curitiba (PR) Duration: 6h 45min
USD 28.33
Viação COMETA
Departure: 14H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Semileito Premium
Arrival: 20H00 Curitiba (PR) Duration: 6h
USD 30.00
Viação COMETA
Departure: 14H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Leito Cama
Arrival: 20H00 Curitiba (PR) Duration: 6h
USD 53.33
Viação COMETA
Departure: 16H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Executive
Arrival: 22H00 Curitiba (PR) Duration: 6h
USD 28.33
Viação COMETA
Departure: 18H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Leito Cama
Arrival: 00H00 Curitiba (PR) Duration: 6h
USD 63.33
Viação COMETA
Departure: 18H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Semileito Premium
Arrival: 00H00 Curitiba (PR) Duration: 6h
USD 30.00
Viação COMETA
Departure: 19H30 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Conventional
Arrival: 01H30 Curitiba (PR) Duration: 6h
USD 18.33
Viação COMETA
Departure: 21H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Conventional
Arrival: 03H00 Curitiba (PR) Duration: 6h
USD 32.54
Viação COMETA
Departure: 22H20 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Leito Cama
Arrival: 04H20 Curitiba (PR) Duration: 6h
USD 63.33
Viação COMETA
Departure: 22H20 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Semileito Premium
Arrival: 04H20 Curitiba (PR) Duration: 6h
USD 30.00
Viação COMETA
Departure: 22H45 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: With Bed
Arrival: 04H50 Curitiba (PR) Duration: 6h 5min
USD 36.66
Viação COMETA
Departure: 23H15 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Semileito Premium
Arrival: 05H25 Curitiba (PR) Duration: 6h 10min
USD 30.00
Viação COMETA
Departure: 23H15 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Leito Cama
Arrival: 05H25 Curitiba (PR) Duration: 6h 10min
USD 63.33
Viação COMETA
Departure: 23H35 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Semileito Premium
Arrival: 05H35 Curitiba (PR) Duration: 6h
USD 30.00
Viação COMETA
Departure: 23H35 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Leito Cama
Arrival: 05H35 Curitiba (PR) Duration: 6h
USD 63.33
Viação COMETA
Departure: 23H59 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Leito Cama
Arrival: 05H59 Curitiba (PR) Duration: 6h
USD 63.33
Viação COMETA
Departure: 23H59 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Semileito Premium
Arrival: 05H59 Curitiba (PR) Duration: 6h
USD 30.00