Cometa bus ticekts from Rio de Janeiro to Campinas

Cometa bus tickets

1
Itineraries
2
Seats
3
Payment
FILTER RESULTS BY:
Company
Class
Brazil Bus Tickets
Rio de Janeiro - Novo Rio (RJ) Campinas (SP)
Imagem TrechoViagem Ida
Viação COMETA
Departure: 09H40 Rio de Janeiro - Novo Rio (RJ) Class: Leito Cama
Arrival: 16H15 Campinas (SP) Duration: 6h 35min
USD 59.97
Viação COMETA
Departure: 09H40 Rio de Janeiro - Novo Rio (RJ) Class: Exec Dd
Arrival: 16H15 Campinas (SP) Duration: 6h 35min
USD 46.63
Viação COMETA
Departure: 11H50 Rio de Janeiro - Novo Rio (RJ) Class: Leito Cama
Arrival: 18H55 Campinas (SP) Duration: 7h 5min
USD 59.97
Viação COMETA
Departure: 11H50 Rio de Janeiro - Novo Rio (RJ) Class: Exec Dd
Arrival: 18H55 Campinas (SP) Duration: 7h 5min
USD 42.83
Viação COMETA
Departure: 13H00 Rio de Janeiro - Novo Rio (RJ) Class: Executive
Arrival: 20H00 Campinas (SP) Duration: 7h
USD 46.63
Viação COMETA
Departure: 16H10 Rio de Janeiro - Novo Rio (RJ) Class: Executive
Arrival: 23H10 Campinas (SP) Duration: 7h
USD 46.63
Viação COMETA
Departure: 22H40 Rio de Janeiro - Novo Rio (RJ) Class: 1 Classe Gtv
Arrival: 05H35 Campinas (SP) Duration: 6h 55min
USD 66.63
Viação COMETA
Departure: 22H40 Rio de Janeiro - Novo Rio (RJ) Class: Execgtv
Arrival: 05H40 Campinas (SP) Duration: 7h
USD 46.63
Viação COMETA
Departure: 23H20 Rio de Janeiro - Novo Rio (RJ) Class: Executive
Arrival: 06H25 Campinas (SP) Duration: 7h 5min
USD 46.63
Viação COMETA
Departure: 23H40 Rio de Janeiro - Novo Rio (RJ) Class: 1 Classe Gtv
Arrival: 06H40 Campinas (SP) Duration: 7h
USD 69.97
Viação COMETA
Departure: 23H40 Rio de Janeiro - Novo Rio (RJ) Class: Execgtv
Arrival: 06H40 Campinas (SP) Duration: 7h
USD 46.63
Viação COMETA
Departure: 23H50 Rio de Janeiro - Novo Rio (RJ) Class: Executive
Arrival: 06H55 Campinas (SP) Duration: 7h 5min
USD 42.83