Cometa bus ticekts from Curitiba to Sao Paulo (tiete)

Cometa bus tickets

1
Itineraries
2
Seats
3
Payment
FILTER RESULTS BY:
Company
Class
Brazil Bus Tickets
Curitiba (PR) Sao Paulo (tiete) (SP)
Imagem TrechoViagem Ida
Viação COMETA
Departure: 00H20 Curitiba (PR) Class: Leito Cama
Arrival: 06H20 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 63.33
Viação COMETA
Departure: 00H20 Curitiba (PR) Class: Semileito Premium
Arrival: 06H20 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 30.00
Viação COMETA
Departure: 07H00 Curitiba (PR) Class: Executive
Arrival: 13H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 20.00
Viação COMETA
Departure: 09H00 Curitiba (PR) Class: Semileito Premium
Arrival: 15H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 30.00
Viação COMETA
Departure: 09H00 Curitiba (PR) Class: Leito Cama
Arrival: 15H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 53.33
Viação COMETA
Departure: 09H30 Curitiba (PR) Class: Conventional
Arrival: 15H30 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 26.66
Viação COMETA
Departure: 10H30 Curitiba (PR) Class: With Bed
Arrival: 16H35 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h 5min
USD 33.33
Viação COMETA
Departure: 11H30 Curitiba (PR) Class: Semileito Premium
Arrival: 18H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h 30min
USD 30.00
Viação COMETA
Departure: 11H30 Curitiba (PR) Class: Leito Cama
Arrival: 18H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h 30min
USD 53.33
Viação COMETA
Departure: 14H00 Curitiba (PR) Class: Leito Cama
Arrival: 20H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 53.33
Viação COMETA
Departure: 14H00 Curitiba (PR) Class: Semileito Premium
Arrival: 20H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 30.00
Viação COMETA
Departure: 16H00 Curitiba (PR) Class: Semileito Premium
Arrival: 22H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 16.66
Viação COMETA
Departure: 16H00 Curitiba (PR) Class: Leito Cama
Arrival: 22H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 53.33
Viação COMETA
Departure: 18H00 Curitiba (PR) Class: Conventional
Arrival: 00H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 26.66
Viação COMETA
Departure: 20H00 Curitiba (PR) Class: 1 Classe Gtv
Arrival: 02H30 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h 30min
USD 63.33
Viação COMETA
Departure: 20H00 Curitiba (PR) Class: Gtv Semileito Service
Arrival: 02H30 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h 30min
USD 30.00
Viação COMETA
Departure: 22H30 Curitiba (PR) Class: Leito Cama
Arrival: 04H30 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 63.33
Viação COMETA
Departure: 22H30 Curitiba (PR) Class: Semileito Premium
Arrival: 04H30 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 30.00
Viação COMETA
Departure: 23H15 Curitiba (PR) Class: Leito Cama
Arrival: 05H15 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 63.33
Viação COMETA
Departure: 23H15 Curitiba (PR) Class: Semileito Premium
Arrival: 05H15 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 30.00
Viação COMETA
Departure: 23H30 Curitiba (PR) Class: Executive
Arrival: 05H30 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 25.00
Viação COMETA
Departure: 23H50 Curitiba (PR) Class: Executive
Arrival: 05H50 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 28.33
Viação COMETA
Departure: 23H55 Curitiba (PR) Class: Leito Cama
Arrival: 05H55 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 63.33
Viação COMETA
Departure: 23H55 Curitiba (PR) Class: Semileito Premium
Arrival: 05H55 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 30.00
Viação COMETA
Departure: 23H59 Curitiba (PR) Class: Semileito Premium
Arrival: 05H59 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 30.00
Viação COMETA
Departure: 23H59 Curitiba (PR) Class: Leito Cama
Arrival: 05H59 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 6h
USD 63.33