1001 bus ticekts from Sao Paulo (tiete) to Balneario Camboriu

1001 bus tickets

1
Itineraries
2
Seats
3
Payment
FILTER RESULTS BY:
Company
Class
Brazil Bus Tickets
Sao Paulo (tiete) (SP) Balneario Camboriu (SC)
Imagem TrechoViagem Ida
Viação 1001
Departure: 07H35 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Leito Cama
Arrival: 16H50 Balneario Camboriu (SC) Duration: 9h 15min
USD 86.66
Viação 1001
Departure: 07H35 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Exec Dd
Arrival: 17H05 Balneario Camboriu (SC) Duration: 9h 30min
USD 45.33
Viação EUCATUR
Departure: 09H30 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Executive
Arrival: 20H35 Balneario Camboriu (SC) Duration: 11h 5min
USD 41.34
Viação CATARINENSE
Departure: 11H30 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Exec Dd
Arrival: 22H00 Balneario Camboriu (SC) Duration: 10h 30min
USD 45.00
Viação CATARINENSE
Departure: 11H30 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Semilto Dd
Arrival: 22H00 Balneario Camboriu (SC) Duration: 10h 30min
USD 29.97
Viação CAICARA
Departure: 12H30 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Conventional
Arrival: 22H40 Balneario Camboriu (SC) Duration: 10h 10min
USD 36.66
Viação EMPRESA PLANALTO
Departure: 18H30 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Semileito
Arrival: 05H25 Balneario Camboriu (SC) Duration: 10h 55min
USD 36.01
Viação CATARINENSE
Departure: 18H50 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Leito Cama
Arrival: 05H27 Balneario Camboriu (SC) Duration: 10h 37min
USD 86.66
Viação CATARINENSE
Departure: 18H50 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Semilto Dd
Arrival: 05H27 Balneario Camboriu (SC) Duration: 10h 37min
USD 50.00
Viação EUCATUR
Departure: 19H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: With Bed
Arrival: 05H20 Balneario Camboriu (SC) Duration: 10h 20min
USD 49.36
Viação EUCATUR
Departure: 19H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Executive
Arrival: 05H20 Balneario Camboriu (SC) Duration: 10h 20min
USD 41.34
Viação EUCATUR
Departure: 19H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: With Bed
Arrival: 05H20 Balneario Camboriu (SC) Duration: 10h 20min
USD 59.96
Viação CATARINENSE
Departure: 20H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Exec Dd
Arrival: 06H25 Balneario Camboriu (SC) Duration: 10h 25min
USD 45.00
Viação CATARINENSE
Departure: 20H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Semilto Dd
Arrival: 06H25 Balneario Camboriu (SC) Duration: 10h 25min
USD 50.00
Viação CATARINENSE
Departure: 20H10 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Conv Dd
Arrival: 05H25 Balneario Camboriu (SC) Duration: 9h 15min
USD 45.00
Viação CATARINENSE
Departure: 20H10 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: With Bed
Arrival: 05H25 Balneario Camboriu (SC) Duration: 9h 15min
USD 80.00
Viação EMPRESA PLANALTO
Departure: 21H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Semileito
Arrival: 07H25 Balneario Camboriu (SC) Duration: 10h 25min
USD 36.01
Viação CATARINENSE
Departure: 21H30 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Semilto Dd
Arrival: 09H05 Balneario Camboriu (SC) Duration: 11h 35min
USD 50.00
Viação CATARINENSE
Departure: 21H30 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Conv Dd
Arrival: 09H05 Balneario Camboriu (SC) Duration: 11h 35min
USD 44.66
Viação CATARINENSE
Departure: 22H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Leito Cama
Arrival: 08H37 Balneario Camboriu (SC) Duration: 10h 37min
USD 86.66
Viação CATARINENSE
Departure: 22H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Semilto Dd
Arrival: 08H37 Balneario Camboriu (SC) Duration: 10h 37min
USD 50.00
Viação EUCATUR
Departure: 22H15 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Executive
Arrival: 08H45 Balneario Camboriu (SC) Duration: 10h 30min
USD 41.34
Viação EUCATUR
Departure: 22H15 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: With Bed
Arrival: 08H45 Balneario Camboriu (SC) Duration: 10h 30min
USD 49.36
Viação EUCATUR
Departure: 22H15 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: With Bed
Arrival: 08H45 Balneario Camboriu (SC) Duration: 10h 30min
USD 59.96
Viação CATARINENSE
Departure: 22H45 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Exec Dd
Arrival: 09H30 Balneario Camboriu (SC) Duration: 10h 45min
USD 45.00
Viação CATARINENSE
Departure: 22H45 Sao Paulo (tiete) (SP) Class: Semilto Dd
Arrival: 09H30 Balneario Camboriu (SC) Duration: 10h 45min
USD 50.00