1001 bus ticekts from Balneario Camboriu to Sao Paulo (tiete)

1001 bus tickets

1
Itineraries
2
Seats
3
Payment
FILTER RESULTS BY:
Company
Class
Brazil Bus Tickets
Balneario Camboriu (SC) Sao Paulo (tiete) (SP)
Imagem TrechoViagem Ida
Viação CATARINENSE
Departure: 08H25 Balneario Camboriu (SC) Class: Semilto Dd
Arrival: 19H40 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 11h 15min
USD 24.33
Viação CATARINENSE
Departure: 08H25 Balneario Camboriu (SC) Class: Exec Dd
Arrival: 19H40 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 11h 15min
USD 45.33
Viação 1001
Departure: 10H05 Balneario Camboriu (SC) Class: Conv Dd
Arrival: 19H20 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 9h 15min
USD 45.00
Viação 1001
Departure: 10H05 Balneario Camboriu (SC) Class: Leito Cama
Arrival: 19H20 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 9h 15min
USD 86.66
Viação EUCATUR
Departure: 11H30 Balneario Camboriu (SC) Class: Executive
Arrival: 22H30 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 11h
USD 41.27
Viação CATARINENSE
Departure: 19H10 Balneario Camboriu (SC) Class: Conv Dd
Arrival: 06H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 10h 50min
USD 45.00
Viação CATARINENSE
Departure: 19H10 Balneario Camboriu (SC) Class: Semilto Dd
Arrival: 06H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 10h 50min
USD 50.00
Viação CATARINENSE
Departure: 20H00 Balneario Camboriu (SC) Class: Leito Cama
Arrival: 06H20 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 10h 20min
USD 86.66
Viação CATARINENSE
Departure: 20H00 Balneario Camboriu (SC) Class: Semilto Dd
Arrival: 06H20 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 10h 20min
USD 50.00
Viação EUCATUR
Departure: 20H20 Balneario Camboriu (SC) Class: With Bed
Arrival: 06H35 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 10h 15min
USD 59.89
Viação EUCATUR
Departure: 20H20 Balneario Camboriu (SC) Class: Executive
Arrival: 06H35 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 10h 15min
USD 41.27
Viação EUCATUR
Departure: 20H20 Balneario Camboriu (SC) Class: With Bed
Arrival: 06H35 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 10h 15min
USD 49.29
Viação EMPRESA PLANALTO
Departure: 20H30 Balneario Camboriu (SC) Class: Semileito
Arrival: 07H20 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 10h 50min
USD 32.56
Viação CATARINENSE
Departure: 20H30 Balneario Camboriu (SC) Class: With Bed
Arrival: 07H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 10h 30min
USD 80.00
Viação CATARINENSE
Departure: 20H30 Balneario Camboriu (SC) Class: Semilto Dd
Arrival: 07H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 10h 30min
USD 50.00
Viação CAICARA
Departure: 20H30 Balneario Camboriu (SC) Class: Executive
Arrival: 09H15 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 12h 45min
USD 36.66
Viação CATARINENSE
Departure: 20H45 Balneario Camboriu (SC) Class: Exec Dd
Arrival: 07H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 10h 15min
USD 45.33
Viação CATARINENSE
Departure: 20H45 Balneario Camboriu (SC) Class: Semilto Dd
Arrival: 07H00 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 10h 15min
USD 50.00
Viação EMPRESA PLANALTO
Departure: 21H25 Balneario Camboriu (SC) Class: Semileito
Arrival: 08H20 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 10h 55min
USD 36.00
Viação CATARINENSE
Departure: 21H35 Balneario Camboriu (SC) Class: Semilto Dd
Arrival: 07H50 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 10h 15min
USD 50.00
Viação CATARINENSE
Departure: 21H35 Balneario Camboriu (SC) Class: Leito Cama
Arrival: 07H50 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 10h 15min
USD 86.66
Viação EUCATUR
Departure: 21H40 Balneario Camboriu (SC) Class: With Bed
Arrival: 06H55 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 9h 15min
USD 56.16
Viação EUCATUR
Departure: 21H40 Balneario Camboriu (SC) Class: Executive
Arrival: 06H55 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 9h 15min
USD 41.27
Viação EUCATUR
Departure: 21H40 Balneario Camboriu (SC) Class: With Bed
Arrival: 06H55 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 9h 15min
USD 59.89
Viação CATARINENSE
Departure: 22H35 Balneario Camboriu (SC) Class: Exec Dd
Arrival: 09H15 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 10h 40min
USD 45.33
Viação CATARINENSE
Departure: 22H35 Balneario Camboriu (SC) Class: Semilto Dd
Arrival: 09H15 Sao Paulo (tiete) (SP) Duration: 10h 40min
USD 50.00